Domino CzuCzu

Kolorowe postaci zwierząt i ludzi zapraszają na trening spostrzegawczości! 28 dwustronnych elementów domina CzuCzu to podstawa wspaniałej zabawy, zarówno dla dwulatka, jak i starszych graczy.

Recepta na cudownie spędzony czas.

Domino firmy CzuCzu przeznaczone jest dla dzieci od drugiego roku życia. Dwustronne karty dają możliwość dostosowania zasad gry do poziomu rozwoju dziecka. Na początku możecie dopasowywać do siebie połówki obrazków, co jest również świetnym wprowadzeniem do układania puzzli. Następnie warto przejść do gry właściwej. Podzielcie wszystkie elementy między graczy i po kolei dopasowujcie je do siebie. W zabawie ze starszakami warto wykorzystać drugą stronę kart, na której znajdują się określone ilości kropek. Jest to fantastyczny sposób na naukę liczenia. Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z ofertą sprzedażową na tej stronie.

Zawsze gotowi do zabawy! 

Kompaktowe rozmiary opakowania i karty wykonane z grubej i solidnej tektury sprawiają, że domino CzuCzu jest idealne do zabrania w podróż i z pewnością posłuży wam przez długi, długi czas. 

Stworzone by wspierać rozwój. 

Domino CzuCzu tak, jak ich inne gry i zabawki są stworzone tak, by bawić i jednocześnie wspierać naturalny tok rozwojowy dziecka. Ta prosta forma zabawy rozwija spostrzegawczość, uczy logicznego myślenia, a jednocześnie jest wspaniałym początkiem edukacji matematycznej. Świetnie nadaje się dla rodzeństwa, jak i wspólnej zabawy dzieci z dorosłymi.