Obowiązkowy poradnik dla każdego rodzica

Okres pierwszych miesięcy i lat dziecka to wyjątkowy czas dla rodziców, którzy chcą, by ich pociecha we właściwym pożywieniu otrzymywała wszystko co potrzebne do prawidłowego rozwoju. Wszystko co dostarczamy maluchom z właściwą dietą ma bowiem wpływ na kondycję fizyczną, psychiczną, wygląd skóry, na stan włosów czy paznokci tego młodego człowieka. Wiele mam zastanawia się kiedy jest odpowiedni czas na wprowadzenie określonych produktów. Z czego najlepiej czerpać inspiracje? Z jakich poradników warto korzystać? Zapraszam poniżej.

Poradnik „U malucha na talerzu”

gotowanie z książką

Wielu dietetyków zgodnie twierdzi, iż w okresie rozwoju małego człowieka bardzo ważne jest odpowiednie odżywianie. Zdrowa i odpowiednio dobrana dieta jest w stanie dostarczyć naszemu dziecku wszystkich niezbędnych witamin i minerałów. Rodzice jednak nie zawsze zdają sobie sprawę, które produkty są tak naprawdę potrzebne dziecku oraz jakie nowości należy wprowadzać na różnym etapie rozwoju. Dlatego też, wielu rodziców w Polsce, jak i za granica chętnie sięga ostatnio po poradnik „U malucha na talerzu”, który stanowi świetną bazę wiedzy o właściwym odżywianiu, odpowiednich proporcjach oraz urozmaiconych posiłkach.

Poradnik nie tylko dla mam

„U malucha na talerzu” cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród lekarzy, jak i samych przyszłych mam. Dostarcza on wszystkich niezbędnych informacji, które potrzebne są przyszłej mamie, by prawidłowo dbać o rozwój dziecka. Jako nieliczny poradnik dostępny na polskim zawiera wiedzę fachowców w dziedzinie odżywiania. Autorka bowiem w rzetelny sposób podpowiada rodzicom, jak kształtować dobre nawyki od urodzenia po to, by w przyszłości dziecko jadło zdrowo i w odpowiednich ilościach. Omawiany poradnik zamówić możesz w polskiej księgarni internetowej Rewolucja.