Wybawienie na kłopoty ze snem ciężarnej poduszka rogal

Kobiety, które są lub były w ciąży doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ciężko jest spać nosząc pod sercem dziecko. Chodzi głównie o znalezienie odpowiedniej pozycji, dzięki której będzie się wygodnie spać. Niestety brzuch ciążowy bardzo to utrudnia.

Czemu to takie wygodne

Przede wszystkim komfortowa poduszka rogal jest tak zrobiona, że jest bardzo miękka. W związku z tym kobiety od razu mają potrzebę się w nią wtulić. Poza tym okazuje się jeszcze, że poduszki rogal są wypełnione odpowiednimi rzeczami, tak aby było na nich miękko i wygodnie. Najczęściej poduszki tego typu mają zdejmowane poszewki dzięki którym dłużej można zachować ich świeży zapach i po prostu prać.

Jak się ułożyć

Zdecydowana większość pań śpi w ten sposób, że poduszka w części znajduje się między ich nogami. Panie leżą na boczku, brzuch opiera się o poduszkę nie przeszkadzając tym samym w zażywaniu spokojnego snu.

 

Cena nie powala

Jeżeli chodzi o cenę poduszek rogali to wcale nie jest wysoka. Tak naprawdę może sobie na nią pozwolić każda kobieta w ciąży. Ceny, oczywiście się od siebie różnią, ale tutaj wszystko zależy przede wszystkim od wielkości danej poduszki i oczywiście od jej wypełnienia.

 

Zakup poduszki rogala to świetny pomysł, ponieważ, jak się okazuje, nie jest ona specjalnie droga, jest bardzo wygodna a przede wszystkim można ją w późniejszym czasie wykorzystać do całkowicie innych celów – chociażby karmienia dziecka.