Książka „Warto karmić piersią” – pozycja dla przyszłej mamy

Mleko matki to pokarm bezcenny, którego nikt inny nie jest w stanie wytworzyć. Żadna sztuczna mieszanka nie dostarczy dziecku tylu walorów odżywczych co ten słodki, naturalny napój. Szeroki wachlarz korzyści wynikający ze spożywania tego fizjologicznego daru przedstawia Medela książka Warto karmić piersią.

Lektura na 9 miesięcy

Przyszłe mamy często sięgają po pozycje książkowe, aby wzbogacić wiedzę na temat swojego błogosławionego stanu, pielęgnacji niemowląt oraz karmienia piersią. Wartościową lekturą na ten wyjątkowy okres życia jest także pozycja „Warto karmić piersią”, której autorką jest Magdalena Nehring-Gugulska. Znajdziemy tam szereg zagadnień, które nurtują kobiety. Książka dotyka takich kwestii jak początki procesu karmienia, co zrobić, aby mieć pokarm, jak postąpić w przypadku zbyt dużej ilości pokarmu oraz wielu innych. Interesująca i bogata treść sprawia, że książkę tą czyta się z lekkością.

Rady doświadczonej matki

Karmienie piersią to wbrew pozorom wcale nie taka łatwa sprawa. Warto w tym temacie zasięgnąć porady kogo doświadczonego. Autorka poradnika „Warto karmić piersią. I co dalej?” to lekarka, konsultantka laktacyjna, a przede wszystkim matka pięciorga dzieci. Trudno o lepszego fachowca w tej dziedzinie.