Magia dla każdego – różdżka Harry’ego Pottera

Bez wątpienia każdy fan przygód Harry’ego Pottera wie, że Chłopiec, który przeżył miał jedenastocalową różdżkę wykonaną z ostrokrzewu, a rdzeniem jej było pióro feniksa Fawkesa – ptaka należącego do wielkiego Albusa Dumbledore’a. Wyjątkowość tego magicznego przedmiotu wynikała nie tylko z tego, że posiadał go wybraniec. Różdżka Harry’ego Pottera miała bowiem bliźniaczkę o rdzeniu pochodzącym od tego samego ptaka, a władał nią Ten, którego imienia nie wolno wymawiać. Dla tych dwóch przeznaczone zostało, by stoczyć śmiertelną walkę, bo (i to doskonale wie każdy fan) proroctwo głosiło, że „żaden nie może żyć, gdy ten drugi przeżyje”.

Różdżka Harry’ego Pottera – gadżety dla fanów serii

Ta należąca do pana Pottera uległa niestety zniszczeniu. Została złamana, kiedy to Hermiona Granger niefortunnie rzuciła zaklęcie w Dolinie Godryka. Harry był zmuszony radzić sobie bez niej, jednak dla wszystkich fanów serii jest wspaniały gadżet w postaci idealnej repliki różdżki Harrego Pottera. Wykonana z troską o każdy detal, perfekcyjnie oddaje wygląd oryginału. Trzymając ją w dłoni, można przenieść się do magicznego świata, czując się przy tym jak prawdziwy czarodziej.

Replika na miarę oryginału

Produkt Wizarding World zdoła zadowolić każdego miłośnika magii, ponieważ oficjalne gadżety dla fanów serii nie ustępują oryginalnym rekwizytom. Różdżka Harry’ego Pottera cechuje się prostotą wykonania, lecz wiadome jest, że drzemie w niej ogromna moc, będąca w stanie przezwyciężyć zło i pokonać czarną magię. 

W świecie wykreowanym przez J. K. Rowling to różdżka wybiera sobie właściciela, natomiast w świecie miłośników jej pisarstwa każdy może mieć tę wyjątkową.