Niezapomniane chwile z Kubusiem i resztą

gra-memory

Kiedy dziecko ma zaledwie kilka lat, ale ciągle chętnie chce spędzać czas tylko przed komputerem, telewizorem albo ciągle prosi o telefon, żeby na nim pograć, to trzeba to zmienić.

Jak oderwać takiego malca czy starszaka sprzed komputera lub telewizora? Nie jest to łatwe zadanie, ale na pewno można spróbować skusić go wspólnie spędzonym czasem. Przecież zamiast oglądać bajki może równie dobrze zagrać w planszowe gry dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ulubieni bohaterowie z bajki Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś. Warto pokazać dziecku, że świat nie zaczyna się i nie kończy tylko na oglądaniu telewizji czy graniu na komputerze. Są przecież książki czy komiksy, kolorowanki, układanki i puzzle oraz wiele innych zabawek, które przyciągną uwagę i zainteresują nawet starsze dzieci. Natomiast gra dla dzieci Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś może być alternatywą dla spędzania czasu przed monitorem, ale również rozrywką dla całej rodziny, w końcu kto nie lubi spędzać chwil właśnie w ten sposób? Dorośli na pewno i swoim entuzjazmem mogą zarazić także najmłodszych, na pewno warto spróbować.

Gry planszowe to nie jest wcale przeżytek, to szansa dla mamy, taty, siostry i brata, aby razem zagrać, wzbudzić emocje, śmiać się i przeżywać niezapomniane chwile.