Jakie gadżety Batman wybrać?

Mroczny Rycerz z Gotham to postać, która wykorzystuje wiele akcesoriów, niektóre z nich, jak np. batmobil stały się kultowe. Wizerunek Batmana stworzył także właściwą sobie ikonografię, którą łączą symbole, kolorystyka i specyficzny nastrój w klimacie noir.

Nie tylko dla młodych

Podejście do postaci Batmana zmieniało się wraz z latami, trendami i platformami, które podejmowały temat. Inaczej przedstawiano go w serialach animowanych, gdzie dominowała prosta i jednoznaczna fabuła, inaczej w filmach aktorskich. Zarówno w obrazach z lat 90-tych, jak i serii Christophera Nolana dekadę późniejszej doszła do głosu wielowątkowa, rozbudowana narracja i ciekawsza kreacja postaci. Dobrą kontynuacją tego trendu są najnowsze gry, w których występuje rozbuchana fabuła i nieraz rozważane są racje obu stron konfliktu. Z tego względu batman gadżety są często wybierane przez dorosłych wielbicieli popkultury. Batman ma potencjał zainteresowania wyrobionych konsumentów świata bohaterów zza Atlantyku.

Charakterystyczny symbol

Któż nie zna znaku Człowieka – Nietoperza wyświetlanego nad dachami Gotham za pomocą olbrzymiego reflektora? To bardzo charakterystyczne logo przedstawiające zarys nietoperza wpisany w elipsę jest dowodem na siłę symbolu. Umieszcza się go na wielu użytecznych rzeczach codziennego użytku. Co ciekawe, obok elementów odzieży, takich jak czapki, koszulki także na utensyliach, użytkowanych przez dorosłych – jak breloczki do kluczyków auta czy narzędziach. Świat batman gadżetów nie jest ograniczony wiekiem.

Gadżety Batman dostępne na stronie: Pixel-Shop.pl.