Miś interaktywny – dlaczego warto, by Twój maluch miał go w swoim pokoju?

Miś interaktywny to zabawka, która bawi i uczy jednocześnie. Dlatego warto, by każdy maluch posiadał własnego misia – kompana zabaw i ulubioną maskotkę w swoim pokoju. Obecnie oferta misiów interaktywnych jest szeroka i warto sprawdzić, co oferują producenci tego typu zabawek.

Interaktywny miś – w sam raz dla malucha i starszego dziecka!

Miś interaktywny to dobra zabawka dla dziecka (więcej na tantis), które dopiero skończyło roczek, jak i dla starszej pociechy. Z czego to wynika?
Miś posiada szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym zabawa jest jeszcze ciekawsza. W przypadku dzieci, które ukończyły 3. rok życia dostępne na rynku modele misiów dają możliwość połączenia z tabletem lub smartfonem. Oprócz zabawy miś pozwala też na rozwiązywanie zagadek i quizów, dzięki czemu na pewno nie znudzi się swojemu małemu właścicielowi i będzie służył przez długi czas, a rodzice będą mieć pewność, że ich dziecko uczy się i poznaje otaczający je świat.
Szczególnie warty polecenia jest miś, który uczy liczenia i literek, co sprawdza się w przypadku nieco starszych dzieci. Dla maluchów poleca się z kolei misie, które śpiewają piosenki i opowiadają ciekawe historyjki, związane z wyglądem, przedmiotami, kształtami, kolorami itp. Tego typu urokliwe misie z pewnością przypadną do gustu każdemu maluchowi i staną się nieodzownymi towarzyszami codziennych zabaw.

Raczkujący miś, który bawi i uczy dziecko stawiania pierwszych kroków

Jednym z rodzajów interaktywnych misiów jest raczkujący miś, czyli elektroniczna zabawka, stworzona z myślą o dzieciach, które są bardzo ciekawe i żywe. Miś, który raczkuje po podłodze zachęca dzieci do tego samego i pomaga stawiać pierwsze kroki. Dzięki temu wspiera rodziców w nauce tych czynności. Ponadto interaktywny, raczkujący miś wykonany jest z wytrzymałego materiału, co sprawia że jest miły w dotyku i służy jako ulubiona zabawka dziecka. Z powodzeniem może zastąpić inne zabawki i można zabrać go ze sobą w podróż np. na wakacje. Z pewnością nie może również zabraknąć go w każdym, dziecięcym pokoju!